sekretariat@muzza.szkola.pl  1423590362 facebook 128ddsc
Swarzędz, ul. Kórnicka 111
Siekierki Wielkie, ul. Kościelna 1
tel. 604 380 315

MUZZA sposób na muzykę

Uczymy i wykonujemy muzykę, którą uczniowie kochają grać a publiczność uwielbia słuchać;

Kluczem do nauki muzyki jest dobra zabawa. Nasi uczniowie przy muzyce dobrze się bawią. Zachęcamy naszych uczniów do uczestnictwa w programie dla młodych muzyków -  gdzie nauczą się nie tylko grania w zespole,  ale życiowych umiejętności radzenia sobie podczas autentycznych występów na scenie;


Muzyka doskonale wpływa na rozwój  dziecka i dlatego  już od 1,5 roku życia dzieci wraz z rodzicami mogą uczestniczyć w programie MUZZAKI

przyspieszającym prawidłowy rozwiój  dziecka a także zwiększającym, zacieśniającym kontakt dziecka z rodzicami.
 

Programy instrumentalne są tak zaprojektowane, aby tworzyć przyjazne środowisko, gdzie uczniowie na każdym poziomie zaawansowania czują się komfortowo, jednocześnie podejmują nowe wyzwania i sprawdzają się na każdym kroku;

 
Dzięki programom dopasowanym do wszystkich poziomów zaawansowania pozwalamy grać uczniom uczącym się u nas tak szybko na scenie jak to możliwe, ponieważ wiemy, że właśnie to najbardziej chcieliby robić. Występując przed publicznością rozwijają zarówno pewność siebie, umiejętność znalezienia się na scenie z własną muzyką, radzenie sobie ze stresem. Rezultatem tego jest, że są bardziej zainteresowani teorią muzyki;
 
Podczas koncertów następuje integracja różnych poziomów umiejętności, promuje się liderów wśród naszych bardziej zaawansowanych uczniów. Każdy uczeń ma możliwość indywidualnych lekcji wokalu, gitary elektr, keyboardu, perkusji, aby upewnić się w kontynuacji swojego rozwoju w osobistej podróży życiowej :)

Dzieci i młodzież czują się bardziej zainspirowane grając w zespole;  co ważniejsze - dynamika grania w zespole daje zadowolenie, zabawę i zachęca do ćwiczeń, pozwala uczniom młodszym i starszym stać się bardziej zaangażowanym w proces nauki; 
 
Łączymy pokolenia wykonawców wykorzystując różne style i rodzaje muzyki klasycznej i rozrywkowej m.in funk, reggae, soul, rock, pop;
Nasi uczniowie  są zachęcani i motywowani, aby osiągnąć najwyższy poziom rozwoju,  stawać się liderami w swoich społecznościach;

traba3

guzik swarzedz2

ul. Kórnicka 111, Swarzędz
ul. Kościelna 1, Siekierki Wielkie

tel. 604 380 315
sekretariat@muzza.szkola.pl