sekretariat@muzza.szkola.pl  1423590362 facebook 128ddsc

• GRUPA WIEKOWA: 1,5 - 3,5 lat
  • CZAS TRWANIA ZAJĘĆ: 45min
  • CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ: raz w tygodniu

Treścią programu jest koncepcja grupowej zabawy z muzyką. Zajęcia łaczą wczesno-dziecięcą społeczność. Zajęcia nie zmuszają dzieci do ciągłego siedzenia i słuchania.

Kazda lekcja jest w formie bajki muzycznej, przedstawiającą krótką opowieść związaną z piosenką.

Na zajęciach dzieci są zachęcane do pierwszych samodzielnych umiejętności - zabaw ruchowych (podskoki, taniec, tupanie, itp.), integralną częścią realizacji zajęć jest uczestnictwo z rodzicem, babcią, opiekunką, dzieci nawiązują pierwszy kontakt z muzyką poprzez ćwiczenia rytmiczne, zabawę, gramy na prostych instrumentach perkusyjnych akompaniując treściom piosenek.

Każda lekcja jest kolorowa wykorzystujemy wstążki, chuste klanza jako wspaniałą pomoc dydaktyczną proponowaną przez Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów.

Wszystkie pomysły można bez problemu powtarzać w domu z najbliższymi.

Zajęcia MUZZAki pomagają rozwijać uzdolnienia dziecka a także zwiększają, zacieśniają kontakt dziecka z rodzicami.

traba3

guzik swarzedz2