sekretariat@muzza.szkola.pl  1423590362 facebook 128ddsc

Swarzędz - ul. Kórnicka 111, tel. 604 380 315

MUZZA

MUZZA SZKOLA MUZYCZNA działa w Swarzędzu i Szczepankowie od 2010 roku -  dawniej  YAMAHA SZKOŁA MUZYCZA. W ciągu tych kilku lat działalności poznaliśmy nasz region pod względem muzycznym a w szczególności zapotrzebowanie na żywą muzykę wśród tutejszych dzieci, młodzieży i ich rodziców. Wspaniały okres rozwoju naszej szkoły przyczynił się do podjęcia decyzji o wprowadzaniu własnego podejścia do ,,zarażania"  muzyką czym właśnie jest  MUZZA - FASCYNACJA PASJA IMPROWIZACJA.

Zdajemy sobie sprawę jakim zaufniem obdażają nas rodzice zostawiając u nas swoje dzieci  i jesteśmy bardzo szczęśliwi, iż to właśnie dzięki nam mogą one wkroczyć w fascynujący świat muzyki. Świat, który jest obecny w każdym miejscu na ziemi, ale wymagający odkrycia. Świat dzięki któremu życie staje się pełniejsze. Świat, który warto spróbować.

Dyrektorem i założycielką Szkoły jest Agata Domańska absolwentka Akademi Muzycznej w Poznaniu. Nauczyciel mianowany i dydaktyk muzyki instrumentalnej i wokalnej tworzący z pasją uczniowskie zespoły muzyczne w okresie ostatnich 20 lat.

traba3

guzik swarzedz2